Zarząd Stowarzyszenia

Zarząd Stowarzyszenia Tychy Naszą Małą Ojczyzną
Radny Miasta Tychy kadencji 2010 - 2014, 2014 -2018. Członek Komisji Finansów Publicznych oraz Komisji Inicjatyw Lokalnych i Ładu Przestrzennego. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość o specjalności gospodarka nieruchomościami oraz studia podyplomowe w Kolegium Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W 2017 otrzymał odznakę honorową "Zasłużony dla Rolnictwa". W RM TYCHY jest przewodniczącym Klubu Radnych Tychy Naszą Małą Ojczyzną. Pracuje w Komisji Finansów Publicznych oraz Komisji Inicjatyw Lokalnych i Ładu Przestrzennego.
Prezes Stowarzyszenia
Dariusz Wencepel
Darek
Radny Miasta Tychy kadencji 2006-2010, 2010-2014, 2014-2018. Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu oraz Komisji Rewizyjnej w latach 2006-2017. Dziennikarz,politolog, menedżer. Ukończył Uniwersytet Śląski, Harzburg Kolleg oraz Uniwersytet Ekonomiczny.
Wiceprezes Stowarzyszenia
Klaudiusz Slezak
Klaudiusz Slezak
Spiker sportowym z licencją PZPN-u. Jest członkiem największej w Polsce amatorskiej grupy kolarskiej Gomola Trans Aircohttp. Działacz społeczny związany ze sportem. Uprawia czynnie kolarstwo górskie.
Wiceprezes Stowarzyszenia
Tomasz Musioł
Tomasz Musioł
Radna Rady Miasta Tychy w kadencji 2014-2018. Nauczyciel języka polskiego i filozofii. Pracuje w II LO z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida w Tychach. Działaczka społeczna związana z dzielnicą JUV-e.
Członek zarządu
Edyta Danielczyk
Edyta Danielczyk
Paweł Białoń 40 letni tyszanin, szczęśliwy mąż oraz ojciec trójki dzieci.
Kierownik działu marketingu i reklamy z 12 letnim doświadczeniem w branży.
Działacz społeczny związany z naszym miastem Tychy.
Członek zarządu
Paweł Białoń
Paweł Białoń