Zarząd Stowarzyszenia

Zarząd Stowarzyszenia Tychy Naszą Małą Ojczyzną
Radny Miasta Tychy kadencji 2010 - 2014, 2014-2018. Członek Komisji Finansów Publicznych, Komisji Inicjatyw Lokalnych i Ładu Przestrzennego. Ukończył Studia Podyplomowe na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Studia magisterskie ukończył w Wyższej Szkole Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie - Wydział Nauk Społeczno - Pedagogicznych w Katowicach. W latach 2007 - 2015 sądowy kurator społeczny w Tychach. W stowarzyszeniu od roku 2007r. W Radzie Miasta Tychy przewodniczy Klubowi Radnych Tychy Naszą Małą Ojczyzną. Zawodowo pełni funkcję menadżerską w spółce skarbu Państwa - zajmuje się nadzorem nad spółkami w ramach grupy kapitałowej. Sekretarz społecznej Rady Sportu przy Ministrze Sportu i Turystyki.
Prezes Stowarzyszenia
Jakub ChełstowskiIMG_9355_OK
Radny Miasta Tychy kadencji 2010 - 2014, 2014 -2018. Członek Komisji Finansów Publicznych oraz Komisji Inicjatyw Lokalnych i Ładu Przestrzennego. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość o specjalności gospodarka nieruchomościami oraz studia podyplomowe w Kolegium Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W stowarzyszeniu od roku 2010. W RM TYCHY należy do Klubu Radnych Tychy Naszą Małą Ojczyzną. Pracuje w Komisji Finansów Publicznych i Komisji Inicjatyw Lokalnych i Ładu Przestrzennego.
Wiceprezes Stowarzyszenia
Dariusz WencepelDarek
Politolog. Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. Były dyrektor Zespołu Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego w Tychach. Działacz społeczny związany ze sportem.
Członek zarządu
Jarosław Gembka
Jarek
Radna Rady Miasta Tychy w kadencji 2014-2018. Nauczyciel języka polskiego i filozofii. Pracuje w II LO z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida w Tychach. Działaczka społeczna związana z dzielnicą JUV-e.
Członek zarządu
Edyta Danielczyk
Edyta
Spiker sportowym z licencją PZPN-u. Jest członkiem największej w Polsce amatorskiej grupy kolarskiej Gomola Trans Aircohttp. Działacz społeczny związany ze sportem. Uprawia czynnie kolarstwo górskie.
Członek zarządu
Tomasz Musiołperla-437x334